Ju jeni vizitori 4581952

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile 3 KT në Unazë të Re
 • DSC_0685.JPG
  Full Screen
  • DSC_0685.JPG%1/22
  • DSC_0705.JPG%2/22
  • DSC_0626.JPG%3/22
  • DSC_0635.JPG%4/22
  • DSC_0643.JPG%5/22
  • DSC_0638.JPG%6/22
  • DSC_0634.JPG%7/22
  • DSC_0639.JPG%8/22
  • DSC_0641.JPG%9/22
  • DSC_0646.JPG%10/22
  • DSC_0648.JPG%11/22
  • DSC_0650.JPG%12/22
  • DSC_0653.JPG%13/22
  • DSC_0660.JPG%14/22
  • DSC_0674.JPG%15/22
  • DSC_0690.JPG%16/22
  • DSC_0684.JPG%17/22
  • DSC_0692.JPG%18/22
  • DSC_0695.JPG%19/22
  • DSC_0701.JPG%20/22
  • DSC_0699.JPG%21/22
  • DSC_0622.JPG%22/22
  1/22
  DSC_0685.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 414
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Aleksandri i Madh
  • Zona e brendshme: 672,80 m²
  • Mbulim zone: 672,80 m²
  • Zone toke: 460 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Në zonën e Unazës së Re, shitet një vile 3KT plus një kat nëntokë, e organizuar në tre apartamente 2+1 në secilin kat me siperfaqe 168.2 m2 secili . Eshte e pozicionuar buzë rruge me akses shumë të shpejtë në unazën e madhe të Tiranës. Komunikimi ndërmjet apartamenteve është me shkallë të brendshme ashtu sikurse edhe me katin nën tokë i cili është i ndarë në dy ambinete : garazhdet + salla e lojrave. Vila është e rrethuar me gjelbërim dhe pemë dekorative dhe frutore. E përshtatshme për banim ose aktivitete të ndyshme biznesi.
  Për më tepër informacion , apo për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 6
   • Bodrum 1
   • Tualete 6
   • Dollap
   • Kuzhine e vogel 3
   • lavanderia 3
   • Dhoma ndenje 3
   • nr. I kateve 3
   • Magazina 2
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Aeroport
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • Market
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/jug/ perendim
  • Ekip
   • Depozite uji ose bolier
   • Sobe
   • pjatalares
   • Porte elektrike
   • Hekur
   • Xhakuzi
   • Pajisjet per kuzhine
   • sobe
   • antene parabolike
   • dush 6
  • ekstra
   • Kushte I arsyeshem
  • Siperfaqet
   • planimetria 672.80 m²
   • Zone toke 460.00 m²
   • Zone interneti 672.80 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Cisterne 1500
   • Rrjet/gardh
   • Dhome argetimi
   • Garazhd 1
   • kopesht
   • Parking I brendshem 3
   • parkim hapur 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %