Ju jeni vizitori 4201818

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me Qira ,Pazari i Ri
 • 8
  Full Screen
  • 8%1/12
  • 7%2/12
  • 4%3/12
  • 13%4/12
  • 6%5/12
  • 5%6/12
  • 10%7/12
  • 11%8/12
  • 12%9/12
  • 14%10/12
  • 16%11/12
  • 15%12/12
  1/12
  8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 487
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Beqir Luga
  • Zona e brendshme: 100,71 m²
   • per shitje 110 800 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1 me qira te rruga :Beqir Luga.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe ballkon.I mobiluar ne menyre bashkekohore apartamenti te ofron nje jetese komode.5-minuta larg qendres se Tiranes.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.71 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %