Ju jeni vizitori 4582100

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KTHESA E KAMZËS
 • CIMG0077.JPG
  Full Screen
  • CIMG0077.JPG%1/8
  • CIMG0073.JPG%2/8
  • CIMG0036.JPG%3/8
  • CIMG0066.JPG%4/8
  • CIMG0012.JPG%5/8
  • CIMG0004.JPG%6/8
  • CIMG0010.JPG%7/8
  • CIMG0001.JPG%8/8
  1/8
  CIMG0077.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 282
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Kastritotët", Kompleksi Malajzjan
  • Zona e brendshme: 36,90 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial te Kompleksi Malajzjan, Kthesa e Kamzës. Ndodhet në katin e parë, brenda kompleksit, në një zonë të populluar dhe të zhvilluar. Sipërfaqja është 36.9 m2, e organizuar në 2 dhoma (njëra me banak), korridor dhe tualet. Është i përshtatshëm për biznese të ndryshme si Western Union, Money Gram etj.. Ambienti disponon derë të blinduar, kangjella dhe qepen, si dhe tendë. Ka verandë dhe hapësirë të shfrytëzueshme përballë. Orientimi është nga Veriu.
  Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • drejtimi I paneleve diellore Veriu
  • Ekip
   • Dere e blinduar
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 36.90 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %