Ju jeni vizitori 4606714

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILË NË KAMËZ
 • IMG-20160909-WA0017
  Full Screen
  • IMG-20160909-WA0017%1/8
  • IMG-20160909-WA0019%2/8
  • IMG-20160909-WA0023%3/8
  • IMG-20160909-WA0029%4/8
  • IMG-20160909-WA0016%5/8
  • IMG-20160909-WA0018%6/8
  • IMG-20160909-WA0025%7/8
  • IMG-20160909-WA0026%8/8
  1/8
  IMG-20160909-WA0017
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 283
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Kamëz
  • Qytet: Kamëz
  • zone: - - -
  • Adresa: Kamëz, Rr. Velias
  • Zona e brendshme: 275,50 m²
  • Zone toke: 600 m²
   • per shitje 170 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet një vilë tre katëshe në Kamëz. Sipërfaqja e brendshme e vilës është 275.5 m2. Kati i parë është i organizuar me soxhorno, një dhomë ndenjeje dhe një tualet. Kati i dytë është i organizuar me dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një Tualet. Kati i tretë ështe i organizuar me një papafingo, një tualet dhe një ballkon.
  Hyrja kryesore është me orientim nga Lindja. Vila shitet e mobiluar.
  Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • Mbulesa
   • gatim elektrik
   • lavatrice
   • boljer uji
   • Ngrohes uji
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zona e tarreces 0.00 m2
   • pjesa e ballkonit 0.00 m2
   • Zone toke 600.00 m²
   • Zone interneti 275.50 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Nr. Single Bed
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %