Ju jeni vizitori 4575109

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET BAR-LOKAL DHE BIZNES TE KTHESA E KAMZËS
 • CIMG0077.JPG
  Full Screen
  • CIMG0077.JPG%1/9
  • CIMG0071.JPG%2/9
  • CIMG0036.JPG%3/9
  • CIMG0053.JPG%4/9
  • CIMG0058.JPG%5/9
  • CIMG0048.JPG%6/9
  • CIMG0041.JPG%7/9
  • CIMG0038.JPG%8/9
  • CIMG0042.JPG%9/9
  1/9
  CIMG0077.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 285
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Kastriotët", Kompleksi Malajzjan
  • Zona e brendshme: 33,70 m²
  • Zone toke: 53,70 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet bar-lokal bashkë me biznes te Kompleksi Malajzjan, Kthesa e Kamzës. Ndodhet në katin e parë, brenda kompleksit, në një zonë të populluar dhe të zhvilluar. Sipërfaqja është 33.7 m2, e organizuar në një ambient dhe një tualet. Gjithashtu ka 25 m2 verandë të shfrytëzueshme. Ambienti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha mjetet e nevojshme. Disponon derë dhe dritare alumini, vetratë xhami, qepen dhe tendë. Biznesi është i ngritur dhe ambienti shitet bashkë me të. Orientimi është nga Jugu.
  Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore jug
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • frigorifer
   • furnizime
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone toke 53.70 m²
   • Zone interneti 33.70 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • parkim hapur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %