Ju jeni vizitori 4575157

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera magazine 3 kate ne Shkozet
 • 20160831_124827
  Full Screen
  • 20160831_124827%1/7
  • 20160831_124833%2/7
  • 20160831_123741%3/7
  • 20160831_123700 (1)%4/7
  • 20160831_123709%5/7
  • 20160831_123717%6/7
  • 20160831_123723 (1)%7/7
  1/7
  20160831_124827
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 264
  • Tipi i prones: Industri
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 14 , rruga "Asti Gogoli"
  • Zona e brendshme: 600 m²
   • Per qira  2 100 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera magazine 3 kate ne Shkozet , 600 meter katror ne total , 200 meter katror per kat , e pajisur me shkalle te brendshme , magazina ka 2 dyer , nje qendrore ne hyrje , dhe nje ne anesore . Magazina ndodhet ne vije te pare me rrugen . Cdo punim i rikonstruktuar , cmimi i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta