Ju jeni vizitori 4675235

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne Fresk
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 638
   • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: e re
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Fresku
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 94,40 m²
    • per shitje 57 000 €
  • Detajet e prones

   Prane restorant Deliut shitet apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe 2 ballkone.
   Ndodhet ne nje zone te qete dhe komode per te jetuar.
   Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar me pare.
   Orientim jug-lindje
   Per nje vizite ne prone, na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 2
    • te gjitha dhomat 2
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • ekstra
    • Dysheme 0
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 94.40 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %