Ju jeni vizitori 4573504

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godine 6 Kateshe me Qira ne Autostrade Tirane - Durres
Ekskluzive
 • IMG-20160908-WA0007
  Full Screen
  • IMG-20160908-WA0007%1/20
  • 20161003_144447%2/20
  • IMG-20160908-WA0010%3/20
  • IMG-20160908-WA0008%4/20
  • IMG-20160908-WA0009%5/20
  • 14233764_10202164149341473_324988111_o%6/20
  • 14247839_10202164138381199_203472932_o%7/20
  • 14247618_10202164140941263_1314340220_o%8/20
  • 14248050_10202164141021265_1837215347_o%9/20
  • 14274401_10202164137461176_2096277947_o%10/20
  • 14274266_10202164133781084_951257070_o%11/20
  • 14284869_10202164134101092_102168504_o%12/20
  • 14274523_10202164134901112_1936201186_o%13/20
  • 14285100_10202164134621105_874069804_o%14/20
  • 14303656_10202164133541078_2051750641_o%15/20
  • 14303800_10202164133981089_1381835170_o%16/20
  • 14303833_10202164135701132_1245215899_o%17/20
  • 14315536_10202164135941138_968440051_o%18/20
  • 14315601_10202164137061166_1895891944_o%19/20
  • 20161003_144444%20/20
  1/20
  IMG-20160908-WA0007
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 175
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Durres Tirane rruga Picari , Picar Tirane
  • Zona e brendshme: 3.500 m²
  • Mbulim zone: 3.500 m²
  • Zone toke: 2.000 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ne Autostraden Tirane -Durres prane City Park dhe me akses direkt ne rrugen dytesore me pamje nga autostrada jepet me qira nje Godine 5 kateshe . Godina ka katin -1 i cili mund te sherbeje per parking , punishte etj , dhe 5 katet e tjera per Show Room , Zyra e etj . Godina ka eshte e pajisur me ashensor dhe 2 aksese dhe ka nje siperfaqe ndertimi prej 500 m2 , dhe rreth 2000 m2 truall i cili eshte e rrethuar dhe ne pjesen e perparme disponon 20-25 vende parkimi .Per informacione te tjera mund te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 3500.00 m²
   • Zone toke 2000.00 m²
   • Zone interneti 3500.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta