Ju jeni vizitori 4575259

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile 3 kateshe ne bulevardin Zogu Pare.
 • SDC10870.JPG
  Full Screen
  • SDC10870.JPG%1/20
  • SDC10844.JPG%2/20
  • SDC10830.JPG%3/20
  • SDC10838.JPG%4/20
  • SDC10834.JPG%5/20
  • SDC10853.JPG%6/20
  • SAM_6127.JPG%7/20
  • SAM_6128.JPG%8/20
  • SDC10851.JPG%9/20
  • SDC10852.JPG%10/20
  • SAM_6130.JPG%11/20
  • SDC10860.JPG%12/20
  • SDC10858.JPG%13/20
  • SDC10859.JPG%14/20
  • SDC10864.JPG%15/20
  • SDC10856.JPG%16/20
  • SAM_6101.JPG%17/20
  • SAM_6092.JPG%18/20
  • SDC10874.JPG%19/20
  • P1040612.JPG%20/20
  1/20
  SDC10870.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 354
  • Dhomat gjumi: 7 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: bulevardi zogu pare
  • Zona e brendshme: 380 m²
  • Mbulim zone: 380 m²
   • per shitje 650 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 3 kateshe ne qender te Tiranes. Kati pare ka korridor/shkalle, dhome ndenje me oxhak funksional, dhome gatimi e ngrenie, dhome fjetje, tualet, depo. Kati i dyte ka 4 dhoma fjetje prej te cilave nje me tualet brenda, tualet, korridor/shkalle. Kati i trete (nen cati) ka soxhorno te madhe me kend gatimi, ngrenie dhe ndenje, tualet, pjese verande te mbuluar me oxhak funksional, verande te madhe te gjelberuar. Te gjitha ambientet jane teresisht te mobiluara. Vila ka oborr ne te gjithe perimetrin, i shtruar dhe i sistemuar / i gjelberuar ne gjithe perimetrin. Ka akses nga rrugica e lidhet direkt me bulevardin. Ka mundesi parkimi deri tre mjete brenda oborrit dhe dy te tjera tek hyrja. Eshte e pershtatshme per banim dhe cfaredo aktiviteti biznesi. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 7
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 380.00 m²
   • Zone interneti 380.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %