Ju jeni vizitori 4136223

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira tek Galeria
 • DSC08149.JPG
  Full Screen
  • DSC08149.JPG%1/8
  • image-0-02-01-bc36f3dd41e0493e9a86053adbc1dafa3dbd95a1f81d7cd4604282976f61f4ab-V%2/8
  • image-0-02-01-edfea386b8942de5724275648bacbb46f180a391b29015f98c5b37af619b0bb2-V%3/8
  • image-0-02-01-7dc00d4e54f48a6a0dbf31e2902ec6a6e64e93b7e7bcf1cf661abb687b927114-V%4/8
  • image-0-02-01-e7797a4d35d282d1ad4e6e60997c6840086f6366753b9422420b64a42ece4f04-V%5/8
  • image-0-02-01-3a41f0753a7faaedbb6b9939c6ced6e4dbb2d4d65f4eee0ab9b7d451cf0b58b9-V%6/8
  • image-0-02-01-52a3c857bec5edf974902a666920bb4675c72f403a7683f6931a354d36f1878b-V%7/8
  • DSC08157.JPG%8/8
  1/8
  DSC08149.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 355
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Zone toke: 94,30 m²
   • Per qira  370 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament ne gjendje shume te mire mbrapa ish kinema 17 nentorit, ne pallat te ri kati i VIII . Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi , salloni , 2 tualete dhe ballkon.Ka hapesire dhe eshte i aksesueshem me rruge kryesore. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • Zone toke 94.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta