Ju jeni vizitori 4573450

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 tek Concord Center me cmimin me te mire ne treg!!
 • 47b4ffe0-955a-4672-b921-e2ac9f4b4cab
  Full Screen
  • 47b4ffe0-955a-4672-b921-e2ac9f4b4cab%1/8
  • 8bc7a10c-f64d-498f-9438-925d62ed2b0d%2/8
  • 4bed60ac-d9f7-4b38-9044-7acd5d8393ca%3/8
  • e2c1778e-a282-44fb-97e3-96920bf7e449%4/8
  • 2cdae662-0285-4e80-8412-42567fc28b01%5/8
  • 9618fd36-a69f-4f0c-a781-dded33aa40f3%6/8
  • a195af86-5336-43c0-bcb1-dcdbb7b6b119%7/8
  • 69ff5d1e-4084-4234-a306-248e2d5037df%8/8
  1/8
  47b4ffe0-955a-4672-b921-e2ac9f4b4cab
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 140
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga ''5 Maji''
  • Zona e brendshme: 68,20 m²
  • Mbulim zone: 57,80 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 tek Concord Center, një kompleks rezidencial, pranë unazës së Tiranës në Rrugën 5 Maji. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 68.2 m2 dhe eshte i organizuar shume mire me nje korridor qe ben shperndarjen e hapsirave, nje dhome gjumi me ballkon,ambient ndenje si dhe nje tualet me dritare. Kompleksi ku ndodhet apartamenti ka punime shume cilesore, sistem ngrohje qendrore,shtrim me parket, termo-hidro izolim, parkim i garantuar. Godina eshte me ashensor dhe shkallet jane me ndricim natyral. Tek te katerta kullat ka sistem sigurie me kamera dhe administrim shume te mire. Se fundmi kompleksi eshte pajisur edhe me hipoteke. Ky apartament eshte zgjedhja e duhur me cmimin me konkurues ne zone! Jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 57.80 m²
   • Zone interneti 68.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %