Ju jeni vizitori 4585613

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira vile 3 kateshe .
 • SAM_5999.JPG
  Full Screen
  • SAM_5999.JPG%1/28
  • SAM_6002.JPG%2/28
  • SAM_5947.JPG%3/28
  • SAM_5951.JPG%4/28
  • SAM_5949.JPG%5/28
  • SAM_5935.JPG%6/28
  • SAM_5939.JPG%7/28
  • SAM_5942.JPG%8/28
  • SAM_5968.JPG%9/28
  • SAM_5970.JPG%10/28
  • SAM_5980.JPG%11/28
  • SAM_5982.JPG%12/28
  • SAM_5958.JPG%13/28
  • SAM_5960.JPG%14/28
  • SAM_5966.JPG%15/28
  • SAM_5975.JPG%16/28
  • SAM_5944.JPG%17/28
  • SAM_5974.JPG%18/28
  • SAM_5952.JPG%19/28
  • SAM_5945.JPG%20/28
  • SAM_5932.JPG%21/28
  • SAM_5956.JPG%22/28
  • SAM_5976.JPG%23/28
  • SAM_5992.JPG%24/28
  • SAM_5993.JPG%25/28
  • SAM_6004.JPG%26/28
  • SAM_5994.JPG%27/28
  • SAM_5996.JPG%28/28
  1/28
  SAM_5999.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 358
  • Dhomat gjumi: 9 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr.Mihal Grameno
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga ali visha
  • Zona e brendshme: 600 m²
  • Mbulim zone: 600 m²
   • per shitje 500 000 €
   • Per qira  2 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera vile 3 kateshe me nje siperfaqe prej 600 m2 e ndodhur ne rrugen Ali Visha. Cdo kat i viles ka nje organizim dhomash 3+1 me nje hapsire mjaft te bollshme ne cdo dhome.Ndertesa ka punime shume cilesore, eshte rikonstruktuar kohet e fundit, ka te instaluar sistem kondicionimi ne cdo dhome te viles.Vila disponon dhe nje oborr me nje siperfaqe prej 220 m2 i cili ka nje organizim te kendshem ku jane mbjelle si peme dekorative dhe frutore.Ndertesa ka dhe garazh i cili mund te mbaje deri ne 2 makina. Per nje vizite ne prone dhe informacione te metejshme jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 6
   • te gjitha dhomat 9
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 600.00 m²
   • Zone interneti 600.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %