Ju jeni vizitori 4628863

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira godine 3 kateshe .
 • SAM_6163.JPG
  Full Screen
  • SAM_6163.JPG%1/19
  • SAM_6171.JPG%2/19
  • SAM_6164.JPG%3/19
  • SAM_6166.JPG%4/19
  • SAM_6155.JPG%5/19
  • SAM_6157.JPG%6/19
  • SAM_6152.JPG%7/19
  • SAM_6168.JPG%8/19
  • SAM_6172.JPG%9/19
  • SAM_6175.JPG%10/19
  • SAM_6177.JPG%11/19
  • SAM_6179.JPG%12/19
  • SAM_6180.JPG%13/19
  • SAM_6185.JPG%14/19
  • SAM_6192.JPG%15/19
  • SAM_6187.JPG%16/19
  • SAM_6188.JPG%17/19
  • SAM_6197.JPG%18/19
  • SAM_6202.JPG%19/19
  1/19
  SAM_6163.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 357
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga budi
  • Zona e brendshme: 1.300 m²
  • Mbulim zone: 1.300 m²
   • per shitje 1 800 000 €
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet godine 3 kateshe me nje siperfaqe prej 1300 m2 dhe me nje oborr prej 100 m2 e ndodhur ne nje zone shume te frekuentuar te Tiranes.Per momentin godina funksionon si lokal , te treja katet jane ne gjendje pune dhe ka nje klientele te rregullt. Ambienti ndodhet ne nje gjendje shume te mire totalisht i rregulluar, ka punime mjaft cilesore dhe te reja si pasoje e rikonstruktimit te saj ne vitin 2015 . Per godine ekziston dhe opsioni i dhenies me qera . Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi , edhe si lokal ashtu si funksionon per momentin edhe per cdo lloj biznesi tjeter qe ju deshironi te hapni. Per nje vizite ne prone dhe per informacione te tjera jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 6
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 1300.00 m²
   • Zone interneti 1300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %