Ju jeni vizitori 4614417

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet shtepi 2+1 ne hyrje te Durresit
 • 20160729_152951 41
  Full Screen
  • 20160729_152951 41%1/12
  • 20160729_152751%2/12
  • 20160729_152819%3/12
  • 20160729_152848%4/12
  • 20160729_152830%5/12
  • 20160729_152903%6/12
  • 20160729_153202%7/12
  • 20160729_152911%8/12
  • 20160729_153000%9/12
  • 20160729_152940%10/12
  • 20160729_153013%11/12
  • 20160729_153129%12/12
  1/12
  20160729_152951 41
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 265
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Lulishtja hyrja e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: lagja 17 , rruga "Ahmet Dakli"
  • Zona e brendshme: 83 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi 2+1 ne hyrje te Durresit , shtepia ka 1 dhome gjumi matrimoniale te kompletuar dhe me ballkon , 1 dhome gjumi femijesh , pallati ndodhet ne vije te pare me rrugen kryesore , te ofron pamje te detit dhe te portit te qytetit , ndodhet ne katin e 4 , e mobiluar 80% , e pajisur me certifikate pronesie dhe cdo dokument ligjor te nevojshem. • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 83.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %