Ju jeni vizitori 4615583

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira
 • 20160913_130027
  Full Screen
  • 20160913_130027%1/20
  • 20160913_125819%2/20
  • 20160913_125956%3/20
  • 20160913_125414%4/20
  • 20160913_125215%5/20
  • 20160913_125118%6/20
  • 20160913_125205%7/20
  • 20160913_125527%8/20
  • 20160913_125258%9/20
  • 20160913_125332%10/20
  • 20160913_125619%11/20
  • 20160913_125621%12/20
  • 20160913_125634%13/20
  • 20160913_125654%14/20
  • 20160913_125726%15/20
  • 20160913_151915%16/20
  • 20160913_125749%17/20
  • 20160913_125739%18/20
  • 20160913_125907%19/20
  • 20160913_130149%20/20
  1/20
  20160913_130027
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 454
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 220 m²
  • Mbulim zone: 225 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje zone teper te kerkuar te Tiranes me orientim dhe pamje fantastike.Organizohet nga tre dhoma gjumi njera me tualet brenda,kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dy ballkone dhe nje tualet.Orientimi i apartamentit eshte lindje-jug-perendim.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 12
  • Siperfaqet
   • planimetria 225.00 m²
   • Zone interneti 220.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta