Ju jeni vizitori 4136991

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 14315617_10210889629142524_959188352_o
  Full Screen
  • 14315617_10210889629142524_959188352_o%1/10
  • 14285362_10210889630382555_2017028359_o (1)%2/10
  • 14339324_10210889629782540_370972819_o%3/10
  • 14315629_10210889629462532_447018292_o%4/10
  • 14285566_10210889630422556_1911856496_o%5/10
  • 14302865_10210889630062547_904193593_n%6/10
  • 14339168_10210889630142549_432381078_o%7/10
  • 14331557_10210889629662537_732045211_n%8/10
  • 14349176_10210889630262552_1549312974_n%9/10
  • 14359671_10210889630022546_1899342556_o%10/10
  1/10
  14315617_10210889629142524_959188352_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 648
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 118,10 m²
  • Mbulim zone: 130,10 m²
   • per shitje 350 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje ne nje nga zonat me Elitare ne Tirane, ne katin e 13-te te ETC. Apartamenti ka siperfaqje 130.1 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone me pamje piktoreske. Apartamenti eshte mundesi e mire per nje jetese komode por edhe per investim. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
  -
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 13
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.10 m²
   • Zone interneti 118.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %