Ju jeni vizitori 4593729

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT BOSH 2+1 PER QIRA
 • S5030203.JPG
  Full Screen
  • S5030203.JPG%1/7
  • S5030207.JPG%2/7
  • S5030206.JPG%3/7
  • S5030204.JPG%4/7
  • S5030210.JPG%5/7
  • S5030205.JPG%6/7
  • S5030208.JPG%7/7
  1/7
  S5030203.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 649
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ali Visha"
  • Zona e brendshme: 88 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 bosh per qira ne Rrugen 'Ali Visha' shume i pershtatshem edhe per zyra . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-tert te nje pallati te ri, me ashensor dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe afer qendres se Tiranes. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 88.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta