Ju jeni vizitori 4589232

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten apartamente 2+1 ne Misto Mame
Ekskluzive
 • DSC00905.JPG
  Full Screen
  • DSC00905.JPG%1/7
  • DSC00904.JPG%2/7
  • DSC00902.JPG%3/7
  • DSC00901.JPG%4/7
  • DSC00903.JPG%5/7
  • DSC00906.JPG%6/7
  • DSC00907.JPG%7/7
  1/7
  DSC00905.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 361
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: misto mame
  • Zona e brendshme: 72 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 35 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente me nje siperfaqe prej 72 m2 te ndodhur ne katet 4, 5 dhe 6 te nje pallati te ri ne zonen Misto Mame. Ambientet kane nje organizim dhomash shume te mire, jane me punime shume cilesore si jashte dhe brenda . Per nje vizite ne prone ose per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 72.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %