Ju jeni vizitori 4694131

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne Qytet studenti
 • 20160909_121855
  Full Screen
  • 20160909_121855%1/6
  • 20160909_120417%2/6
  • 20160909_120537%3/6
  • 20160909_120752%4/6
  • 20160909_121619%5/6
  • 20160909_121822%6/6
  1/6
  20160909_121855
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 352
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: Qyteti studenti
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera kati i dyte i njee vile e cila eshte e organizuar ne 2+1+2 banjo +guzhine , oborr dhe garazhde,ambjenti eshte i pamobiluar dhe jepet 400 euro ,te interesuarit mund te na kontaktojne
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta