Ju jeni vizitori 4615359

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament perballe LSI
 • 20161014_123414
  Full Screen
  • 20161014_123414%1/3
  • 20160907_115449%2/3
  • 20160907_115502%3/3
  1/3
  20161014_123414
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 349
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 2+1 ne rr.sami frasheri perballe LSI, i mobiluar me kushte bashkohore ,pallat i ri kati 6,i pershtatshem per banim gjithashtu dhe per zyra.te interesuarit te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta