Ju jeni vizitori 4640455

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira afer St. Qemal Stafa
 • photo 1 (1).JPG
  Full Screen
  • photo 1 (1).JPG%1/8
  • photo 1.JPG%2/8
  • photo 3.JPG%3/8
  • photo 4 (1).JPG%4/8
  • photo 4.JPG%5/8
  • photo 5.JPG%6/8
  • photo 2.JPG%7/8
  • photo 3 (1).JPG%8/8
  1/8
  photo 1 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 456
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira vendosur ne nje nderitm te ri, pozicionuar ne katin e dyte. Apartamenti eshte i organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ka nje arredim modern dhe mjaft komod. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta