Ju jeni vizitori 4184920

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË RRUGËN E KAVAJËS.
 • CIMG9999.JPG
  Full Screen
  • CIMG9999.JPG%1/7
  • CIMG9981.JPG%2/7
  • CIMG0001.JPG%3/7
  • CIMG9985.JPG%4/7
  • CIMG9986.JPG%5/7
  • CIMG9987.JPG%6/7
  • CIMG9990.JPG%7/7
  1/7
  CIMG9999.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 293
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Tiranë, Rr. e Kavajës
  • Zona e brendshme: 35 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • Per qira  US$ 600
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial (dyqan) te Rruga e Kavajës. Dyqani ndodhet në rrugë kryesore me vizibilitet të lartë. Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues. Ka një sipërfaqe 35 m2, e organizuar në një ambient të ndarë dhe një tualet. Gjithashtu ka edhe një ndarje/ambient si kat të dytë, me shkallë të brendshme, me sipërfaqe 15 m2. Dyqani ka vetratë xhami dhe qepen. Duke u pozicionuar në një nga zonat më të preferuara dhe frekuentura për biznese dhe investime të ndryshme, ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Orientimi është nga Perëndimi.
  Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore perendim
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • spital
   • qender tregtare
   • Vend taksish
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 35.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta