Ju jeni vizitori 4615458

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, apartament 1+1+1
 • IMG-20160914-WA0012
  Full Screen
  • IMG-20160914-WA0012%1/1
  1/1
  IMG-20160914-WA0012
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 853
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 72 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Ndodhet ne katin 4-ter banim. Eshte ne ndertim e siper cka ofron mundesine e ndryshimit te struktures se brendeshme duke e pershtatur dhe per zyra apo dhe per banim. Per nje vizite ne prone lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 72.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %