Ju jeni vizitori 4628804

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1, prane Institutit te Fizikes Berthamore
 • IMG_20160611_183226
  Full Screen
  • IMG_20160611_183226%1/6
  • IMG_20160611_183156%2/6
  • IMG_20160611_183110%3/6
  • IMG_20160611_182811%4/6
  • IMG_20160611_182917%5/6
  • IMG_20160611_183011%6/6
  1/6
  IMG_20160611_183226
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 539
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 67 m²
   • per shitje 35 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje zone mjaft te qete dhe relaksuese te Tiranes, prane Institutit te Fizikes berthamore shitet nje apartament ne katin e 4-t te nje pallati 8 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje verande 12 m2. Orientimi eshte Jug-Lindje. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt.
  Per me shume ju ftojme ta vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 67.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %