Ju jeni vizitori 4688033

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1.
 • 20160915_111222
  Full Screen
  • 20160915_111222%1/7
  • 20160915_111308%2/7
  • 20160915_111229(1)%3/7
  • 20160915_111251%4/7
  • 20160915_111311%5/7
  • 20160915_111326%6/7
  • 20160915_111235%7/7
  1/7
  20160915_111222
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 299
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4.Plazhi i pllakave.
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • per shitje 72 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 100 m2 ne lagjen nr 4 ne koder mbi plazhin e pllakave.Apartamenti eshte me dokumentacion te regullt dhe perbehet prej 2 dhoma gjumi,sallon,2 tualete,dhe 2 ballkone.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  Telefone: +355694050089
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %