Ju jeni vizitori 4589120

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Unaza e Re
 • DSCN0243.JPG
  Full Screen
  • DSCN0243.JPG%1/26
  • DSCN0221.JPG%2/26
  • DSCN0222.JPG%3/26
  • DSCN0223.JPG%4/26
  • DSCN0224.JPG%5/26
  • DSCN0225.JPG%6/26
  • DSCN0226.JPG%7/26
  • DSCN0227.JPG%8/26
  • DSCN0228.JPG%9/26
  • DSCN0229.JPG%10/26
  • DSCN0230.JPG%11/26
  • DSCN0231.JPG%12/26
  • DSCN0232.JPG%13/26
  • DSCN0233.JPG%14/26
  • DSCN0234.JPG%15/26
  • DSCN0235.JPG%16/26
  • DSCN0236.JPG%17/26
  • DSCN0237.JPG%18/26
  • DSCN0238.JPG%19/26
  • DSCN0239.JPG%20/26
  • DSCN0240.JPG%21/26
  • DSCN0242.JPG%22/26
  • DSCN0244.JPG%23/26
  • DSCN0245.JPG%24/26
  • DSCN0246.JPG%25/26
  • DSCN0247.JPG%26/26
  1/26
  DSCN0243.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 145
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re, Rruga "Aleksandri i Madh"
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Prona ndodhet ne nje pallat i ri me punime cilesore me te gjitha parametrat bashkohore. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perfshire ne te, 2 ballkone dhe 2 tualete. Ka nje organizim funksional dhe interesant, secila nga dhomat ka hapesire te bollshme per çdo lloj mobilimi. Siperfaqa e madhe e apartamentit ben te mundur qe ne te mund te realizohen ndryshime ne planimetri. Apartamenti disponon vertetim pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %