Ju jeni vizitori 4653997

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet biznes call centre.
 • image-0-02-01-837b5aafcfd879b7dea3c57120878ffd4a366037c12f5b76f18ed84db27fc59a-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-837b5aafcfd879b7dea3c57120878ffd4a366037c12f5b76f18ed84db27fc59a-V%1/4
  • image-0-02-01-8052eca3bab663e68f5299ff25728ff106cc42718485395c5afc4f9aff4417d5-V%2/4
  • image-0-02-01-1092b5b94840ac5e48db033f5baa0ab18fa6f23af5a742e15c9801f760124a60-V%3/4
  • image-0-02-01-addb7c1e315e454f59222935e0370f43f1b74428d7c8ee54fc64dca43c3c2b36-V%4/4
  1/4
  image-0-02-01-837b5aafcfd879b7dea3c57120878ffd4a366037c12f5b76f18ed84db27fc59a-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 363
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga bardhyl
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 7 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet biznes i ngritur call centre, ne gjendje pune ne rrugen Bardhyl . Ambienti ndodhet buze rruge kryesore , eshte me fasad xhami e cila te jep mundesine per nje reklamim sa me te mire te biznesit dhe shume i aksesueshem nga kalimtaret. Per momentin ambienti disponon 20 postacione ,por ka mundesi dhe per me teper. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %