Ju jeni vizitori 4165860

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 PER QIRA
 • S5030247.JPG
  Full Screen
  • S5030247.JPG%1/13
  • S5030248.JPG%2/13
  • S5030243.JPG%3/13
  • S5030249.JPG%4/13
  • S5030246.JPG%5/13
  • S5030250.JPG%6/13
  • S5030240.JPG%7/13
  • S5030234.JPG%8/13
  • S5030235.JPG%9/13
  • S5030237.JPG%10/13
  • S5030230.JPG%11/13
  • S5030231.JPG%12/13
  • S5030232.JPG%13/13
  1/13
  S5030247.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 657
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit te Big Market
  • Zona e brendshme: 116 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane Big Market ne Komunen e Parisit, ne nje zone shume te mire dhe te qete. Ka nje siperfaqe 116 m² dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 116.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kepi
  Telefone: +355694050013
  email: malvina.kepi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta