Ju jeni vizitori 4638683

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera Ambjent Komercial prane kopeshtit zoologjik
 • col 005
  Full Screen
  • col 005%1/1
  1/1
  col 005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 658
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 420 m²
  • Mbulim zone: 420 m²
  • Zone toke: 350 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet qera ambjent komercial ne nje nga lagjet me te mira prane Kopeshtit zoologjik.Organizuar ne katin e pare me siperfaqe 180m2,kati -1 i shfrytezueshem me lartesi 4.25 m2 dhe siperfaqe 240m2 ne funksion te njera tjetres.Ambjenti gjithashtu ofron truall 350m2 ne hipotek ne fuskion te ambjentit pa u taksuar nga Bashkia.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 420.00 m²
   • Zone toke 350.00 m²
   • Zone interneti 420.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta