Ju jeni vizitori 4588440

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet godine me qira
 • IMG-20160822-WA0028
  Full Screen
  • IMG-20160822-WA0028%1/5
  • IMG-20160822-WA0029%2/5
  • IMG-20160822-WA0024%3/5
  • IMG-20160822-WA0027%4/5
  • IMG-20160822-WA0031%5/5
  1/5
  IMG-20160822-WA0028
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 364
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Kamëz
  • Qytet: Kamëz
  • zone: - - -
  • Adresa: Bathore
  • Mbulim zone: 149,70 m²
  • Zone toke: 265,70 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet godine 4 kateshe me qira e ndodhur buze rruge kryesore ne Bathore. Godina eshte ne gjendje shume te mire, ka punime cilesore si jashte dhe brenda,e gjitha me fasade xhami.Kati i dyte dhe i trete te godines jane open space me nje cmim prej 350 euro secili, kati i katert ambient i mbyllur ka dhe papafingo me cmim 330 euro.Ndersa kati i pare ka mundesine e dhenies me qira te nje hapesire prej 55m² me cmim 180 euro.Godina eshte e pershtatshme per hapjen e bizneseve te ndryshme.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta