Ju jeni vizitori 4585483

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » DUPLEX TEK RR.ELASANIT OKAZION!!!
 • IMG_8931.JPG
  Full Screen
  • IMG_8931.JPG%1/42
  • IMG_8932.JPG%2/42
  • IMG_8933.JPG%3/42
  • IMG_8934.JPG%4/42
  • IMG_8936.JPG%5/42
  • IMG_8937.JPG%6/42
  • IMG_8939.JPG%7/42
  • IMG_8938.JPG%8/42
  • IMG_8941.JPG%9/42
  • IMG_8943.JPG%10/42
  • IMG_8942.JPG%11/42
  • IMG_8944.JPG%12/42
  • IMG_8947.JPG%13/42
  • IMG_8955.JPG%14/42
  • IMG_8956.JPG%15/42
  • IMG_8954.JPG%16/42
  • IMG_8958.JPG%17/42
  • IMG_8957.JPG%18/42
  • IMG_8960.JPG%19/42
  • IMG_8961.JPG%20/42
  • IMG_8962.JPG%21/42
  • IMG_8966.JPG%22/42
  • IMG_8967.JPG%23/42
  • IMG_8969.JPG%24/42
  • IMG_8970.JPG%25/42
  • IMG_8972.JPG%26/42
  • IMG_8971.JPG%27/42
  • IMG_8973.JPG%28/42
  • IMG_8974.JPG%29/42
  • IMG_8976.JPG%30/42
  • IMG_8978.JPG%31/42
  • IMG_8980.JPG%32/42
  • IMG_8981.JPG%33/42
  • IMG_8986.JPG%34/42
  • IMG_8989.JPG%35/42
  • IMG_8990.JPG%36/42
  • IMG_8994.JPG%37/42
  • IMG_8996.JPG%38/42
  • IMG_8995.JPG%39/42
  • IMG_8998.JPG%40/42
  • IMG_9001.JPG%41/42
  • IMG_9002.JPG%42/42
  1/42
  IMG_8931.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 554
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 224 m²
  • Mbulim zone: 224 m²
  • Zone toke: 224 m²
   • per shitje 190 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament duplex tek rr.Elbasanit me certifikata pronesie dhe cmim super okazion.Apartamenti ne katin e pare eshte i organizuar ne living room,dhome femijesh,dhome matrimoniale dhe 2 tualete,ndersa ne katin e 2-te ka dhomme gjumi me tualet ,ambjent ndenje si dhe veranden me nje pamje shume te lire.
  Ju ftoj per nje vizite ne kete duplex.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 224.00 m²
   • Zone toke 224.00 m²
   • Zone interneti 224.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %