Ju jeni vizitori 4588368

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 me hipoteke tek Fresku
 • 724f8abf-6c2c-4ab7-9928-1fee596a3d66
  Full Screen
  • 724f8abf-6c2c-4ab7-9928-1fee596a3d66%1/4
  • c4c87e2c-8384-4b20-b3bc-25c052262b6d%2/4
  • a3307a49-eedb-4609-8648-87dc83516487%3/4
  • 2e8da7d6-2a35-47d4-b91b-322e3ec3714e%4/4
  1/4
  724f8abf-6c2c-4ab7-9928-1fee596a3d66
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 147
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Fresku
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 59,80 m²
   • per shitje 32 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 59.8 m2 tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te me orientim nga rruga kryesore. Eshte i organizuar me nje ambient ndenje + gatim, dhome gjumi me ballkon si dhe nje tualet. Disponon hipoteke.
  Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te ftuar te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 59.80 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %