Ju jeni vizitori 4678011

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet hyrje 2+1
 • 14352566_10209576399154397_891845466824934064_o
  Full Screen
  • 14352566_10209576399154397_891845466824934064_o%1/8
  • 14324312_10209576398234374_8073291264724809330_o%2/8
  • 14362496_10209576392994243_7239674985267380849_o%3/8
  • 14352583_10209576401234449_1440563129904455541_o%4/8
  • 14324155_10209576396274325_622371752712201138_o%5/8
  • 14305223_10209576397514356_5152500485779149668_o%6/8
  • 14362496_10209576399714411_2461981485161960530_o%7/8
  • 14379787_10209576394074270_1672613512937000160_o%8/8
  1/8
  14352566_10209576399154397_891845466824934064_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 300
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4 Rruga "Mitat Hoxha"
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 101 m²
  • Zone toke: 21 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie ne lagjen nr 4. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri rreth 50m larg nga deti, eshte me pamje anesore dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon te bollshem e kuzhine, nje tualet dhe dy ballkone.
  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 101.00 m²
   • Zone toke 21.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %