Ju jeni vizitori 4582081

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1
 • 14372348_10209576580798938_6640085382110622174_o (1)
  Full Screen
  • 14372348_10209576580798938_6640085382110622174_o (1)%1/6
  • 13563262_10208909291957134_1515083731_n%2/6
  • 14380115_10209576576838839_6499341172457405089_o (1)%3/6
  • 13563179_10208909292077137_1138737144_n%4/6
  • 14310324_10209576578038869_8136429096966233753_o%5/6
  • 14257641_10209576577398853_276592237866288492_o%6/6
  1/6
  14372348_10209576580798938_6640085382110622174_o (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 301
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 3 Rruga "Adem Sheme"
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
  • Zone toke: 20 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne katin e dyte te nje ndertese dykateshe. Perbehet nga nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, tualet dhe dy ballkone
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone toke 20.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %