Ju jeni vizitori 4653926

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje.
 • DSCN0127.JPG
  Full Screen
  • DSCN0127.JPG%1/9
  • DSCN0129.JPG%2/9
  • DSCN0128.JPG%3/9
  • DSCN0130.JPG%4/9
  • DSCN0133.JPG%5/9
  • DSCN0126.JPG%6/9
  • DSCN0095.JPG%7/9
  • DSCN0115.JPG%8/9
  • DSCN0125.JPG%9/9
  1/9
  DSCN0127.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 303
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4.
  • Zona e brendshme: 51 m²
  • Mbulim zone: 68 m²
  • Zone toke: 17 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje 1+1 ne lagjen nr 4 mbi plazhin e pllakave.Apartamenti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 68 m2 dhe perbehet nga 1 sallon,1 dhome gjumi,tualet dhe ballkon ne mjaft hapesire.Eshte nje pallat i ndertuar vitet e fundit dhe me punime mjaft te mira.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 68.00 m²
   • Zone toke 17.00 m²
   • Zone interneti 51.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %