Ju jeni vizitori 4593705

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke dhe Kompleks Sportiv per Shitje
 • IMG_0578.JPG
  Full Screen
  • IMG_0578.JPG%1/4
  • IMG_0576.JPG%2/4
  • IMG_0577.JPG%3/4
  • IMG_0579.JPG%4/4
  1/4
  IMG_0578.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 148
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Krujë
  • Qark ose prefekture: Fushë-Krujë
  • Qytet: Fushë-Krujë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Fushe Kruje-Vore (Prane Ures e Gjoles)
  • Zona e brendshme: 3,80 ha
  • Zone toke: 3,80 ha
   • per shitje 3 000 000 €
 • Detajet e prones

  Toke dhe Kompleks Sportiv per Shitje prane Ures te Gjoles. Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore dhe ka nje siperfaqe prej 38.000 m2. Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi. Aktualisht ka fusha sportive (te Futbolli, Tenisit, etj, Lokale, Restorant. Projektuar me pishine, Hotel, Fushe te madhe. Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume info. na kontaktoni-
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 38000.00 m²
   • Zone interneti 38000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %