Ju jeni vizitori 4148575

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet\Qira Apartament 2+1+verande tek Unaza e Re
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/13
  • 2%2/13
  • IMG_9458%3/13
  • IMG_9214%4/13
  • IMG_9460%5/13
  • IMG_9450%6/13
  • IMG_9451%7/13
  • IMG_9465%8/13
  • IMG_9466%9/13
  • IMG_9452%10/13
  • IMG_9454%11/13
  • IMG_9461%12/13
  • IMG_9463%13/13
  1/13
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 409
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
   • per shitje 73 000 €
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 te zona e Unazes se Re, kompleksi Romario. Apartamenti ka siperfaqe 150m2 nga te cilat 60m2 eshte veranda e cila eshte e mbuluar me tende druri. Perbehet nga nje hapesire ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Orjentimi eshte Jug dhe Perendim, pra apartamenti gjate gjithe dites merr drite natyrale dhe ka ajrim te mire. Per me teper informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %