Ju jeni vizitori 4694197

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
 • IMG_0645.JPG
  Full Screen
  • IMG_0645.JPG%1/14
  • IMG_0638.JPG%2/14
  • IMG_0637.JPG%3/14
  • IMG_0641.JPG%4/14
  • IMG_0631.JPG%5/14
  • IMG_0644.JPG%6/14
  • IMG_0642.JPG%7/14
  • IMG_0634.JPG%8/14
  • IMG_0636.JPG%9/14
  • IMG_0643.JPG%10/14
  • IMG_0633.JPG%11/14
  • IMG_0640.JPG%12/14
  • IMG_0639.JPG%13/14
  • IMG_0632.JPG%14/14
  1/14
  IMG_0645.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 150
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Medar Shtylla
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Zone toke: 110 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Shitje prane Gotech. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Ka nje mobilim modern, Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Ka nje akses shume te mire ne rruget e tiranes. Eshte i mire organizuar. Apartamenti disponon dhe nje garazhd me nje vlere shtese. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me info.na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %