Ju jeni vizitori 4640432

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial per Qira te 21 Dhjetori
 • IMG_9365
  Full Screen
  • IMG_9365%1/2
  • IMG_9363%2/2
  1/2
  IMG_9365
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 411
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 633 m²
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet te zona e 21 Dhjetorit, ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Siperfaqja eshte 633m2 openspace, e ben te pershtatshem per aktivitete si Supermarket ,Call Center etj. Insfrastruktura deri ne piken e lidhjes per enegjine elektrike dhe ujesjellesin eshte eksistuese. Kontratat nevojitet te lidhen ne varesi kerkesave te qiramarresit.
  Per me teper informacion ju ftojme per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 633.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta