Ju jeni vizitori 4606876

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartament 2+1, tek Rr. Dritan Hoxha
 • 14383958_10208700873377674_563918723_n
  Full Screen
  • 14383958_10208700873377674_563918723_n%1/8
  • 14384247_10208700874017690_26365480_n%2/8
  • 14388781_10208700874497702_1674904097_n%3/8
  • 14407579_10208700874937713_705404688_n%4/8
  • 14408934_10208700872817660_152955346_n%5/8
  • 14397337_10208700875177719_1272714922_n%6/8
  • 14409076_10208700874257696_239830658_n%7/8
  • 14429109_10208700877217770_527147210_n%8/8
  1/8
  14383958_10208700873377674_563918723_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 493
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Dritan Hoxha
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 86 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri shume cilesore buze rruge. Eshte i organizuar ne 1 ambient ndenie/gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon me pamje te lire nga jugu. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 86.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta