Ju jeni vizitori 4695443

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 Kodra e Diellit
 • WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.33.18
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.33.18%1/7
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.33.21%2/7
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.31.42%3/7
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.31.44%4/7
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.31.46 (1)%5/7
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.31.48 (1)%6/7
  • WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.33.17333%7/7
  1/7
  WhatsApp Image 2016-09-19 at 16.33.18
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 150
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 97,90 m²
  • Mbulim zone: 116,76 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Kodra e Diellit. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor ,ne hyrje te rezidences.Pallati eshte 6-katesh
  dhe ka vetem dy hyrje ne secilin kat. Shitet i mobiluar si dhe jane kryer punime shtese .Pjese e cmimit eshte dhe paneli diellor i vendosur ne taracen e pallatit.
  Apartamenti zoteron certifikate pronesie.Orjentimi i Jug-Perendim duke i dhene ambjentit nje ndricim natyral ne te gjitha ambjentet.Per nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.76 m²
   • Zone interneti 97.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %