Ju jeni vizitori 4649941

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera Apartament 1+1 prane kompleksit Kolombo
 • col 002
  Full Screen
  • col 002%1/29
  • col 001%2/29
  • col 010%3/29
  • col 003%4/29
  • col 005%5/29
  • col 035%6/29
  • col 053%7/29
  • col 016%8/29
  • col 014%9/29
  • col 015%10/29
  • col 020%11/29
  • col 022%12/29
  • col 021%13/29
  • col 026%14/29
  • col 023%15/29
  • col 025%16/29
  • col 030%17/29
  • col 027%18/29
  • col 036%19/29
  • col 038%20/29
  • col 029%21/29
  • col 039%22/29
  • col 040%23/29
  • col 044%24/29
  • col 046%25/29
  • col 048%26/29
  • col 049%27/29
  • col 050%28/29
  • col 051%29/29
  1/29
  col 002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 660
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 98 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga komplekset me te mira dhe te qeta ne zone jepet me qera Apartament .I sapo mobiluar i pajetuar me pare.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi,verande,ballkon dhe tualet.Mobiluare ne menyre bashkohore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 98.00 m²
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta