Ju jeni vizitori 4130599

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile ne Linze per Shitje/Qira
 • DSC_0146.JPG
  Full Screen
  • DSC_0146.JPG%1/19
  • DSC_0147.JPG%2/19
  • DSC_0148.JPG%3/19
  • DSC_0149.JPG%4/19
  • DSC_0150.JPG%5/19
  • DSC_0153.JPG%6/19
  • DSC_0157.JPG%7/19
  • DSC_0152.JPG%8/19
  • DSC_0154.JPG%9/19
  • DSC_0155.JPG%10/19
  • DSC_0158.JPG%11/19
  • DSC_0159.JPG%12/19
  • DSC_0160.JPG%13/19
  • DSC_0161.JPG%14/19
  • DSC_0162.JPG%15/19
  • DSC_0163.JPG%16/19
  • DSC_0164.JPG%17/19
  • DSC_0165.JPG%18/19
  • DSC_0141.JPG%19/19
  1/19
  DSC_0146.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 107
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Linze
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 794,50 m²
  • Mbulim zone: 1.540 m²
   • per shitje 1 480 000 €
   • Per qira  4 700 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet Vile 4 kateshe per shitje / qira ne nje zone mjaft te qete dhe me ajrin e paster te Dajtit, ne Linze.
  Vila eshte e organizuar ne :
  Kati perdhe ose kati i pare i perbere nga salloni me hapesira te medha, kuzhina se bashku me kendin e ngrenies, 1 depo, 1 tualet.
  Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi, perkatesisht dhoma matrimoniale me garderobe me vehte gjithashtu tualet, 1 dhome femijesh dhe nje dhome per miqte. Gjithashtu kati i dyte ka nje tualet te perbashket.
  Kati i trete dhe i katert kane te njejten strukture.
  Vila eshte totalisht e mobiluar me paisje te importuara nga jashte dhe cilesi te larte te punimeve. Ka sistem te montuar te sigurise, sistem qendror ngrohje me kaldaje, panel diellor, gjenerator super silencioz, grila dhe porta automatike, dritaret e tualeteve jane automatike, sistem vadites ne kopesht, zone parkimi dhe nje pamje mbreselenese te te gjithe Tiranes.
  Ne kete vile ka ngrohje qendrore dyshemeje me sistem gjerman, ngrohja e viles eshte 23 ore ne dite pa kosto. Ndriçimi eshte led i ngrohte (prodhim gjerman). Ne vile gjenden 160 drita te ndezura dhe kostoja e energjise eshte e njejte me ate te nje apartamenti .
  .Te gjitha tubacionet e ujtit jane inoksi rezistente ndaj ndryshkut , per komplet sistemin e montuar ne objekt garancia eshte 50 vjecare .Gjithashtu Vila disponon sistemin e filtrimit te ujit nga gelqerja qe mund te permbaje uji i rrjetit. Dushet jan te pajisur me termostat te cilet te japin komoditet ne perdorim ujit te ngrohte,nepermjet gradimit.
  Ne projekt eshte dhe nje pishine me ngrohje me sistemet me moderne te filtrimit, ngrohjes se temperatures se ujit dhe vetepastrimit. Tek ambientet e pishines do te gjendet nje sauna , ambient fitnesi, ambjent pushimi dhe per te thithur rrezet e diellit, ne ajrin e paster te malit te Dajtit, cdo detaj i pershkruar me larte do te shoqerohet dhe me pamjen qe te ofron vendodhja e kesaj vile.

  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 1540.00 m²
   • Zone interneti 794.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %