Ju jeni vizitori 4695479

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 170m2 prane kompleksit Nobis
 • 14429573_858018521002428_1958230048_n
  Full Screen
  • 14429573_858018521002428_1958230048_n%1/13
  • 14383295_858018497669097_215164736_n%2/13
  • 14429430_858018487669098_1942870320_n%3/13
  • 14389895_858018517669095_1826956296_n%4/13
  • 14383363_858018481002432_697658733_n%5/13
  • 14383456_858018464335767_1585486652_n%6/13
  • 14384179_858018537669093_1924333935_n%7/13
  • 14407611_858018511002429_485591941_n%8/13
  • 14408805_858018524335761_1970976971_n%9/13
  • 14398079_857962641008016_567057612_n%10/13
  • 14409022_857962651008015_1149757668_n%11/13
  • 14383396_857962644341349_795021619_n%12/13
  • 14429323_858018551002425_1193081269_n%13/13
  1/13
  14429573_858018521002428_1958230048_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 661
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 146,60 m²
  • Mbulim zone: 23,55 m²
   • per shitje 350 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 170m2 prane Liqenit Artificial.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone.Siperfaqja eshte e pershtatshme per 3 dhoma gjumi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 23.55 m²
   • Zone interneti 146.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %