Ju jeni vizitori 4673397

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira ne Bllok
 • IMG_19700930_075010
  Full Screen
  • IMG_19700930_075010%1/8
  • IMG_19700930_075032%2/8
  • IMG_19700930_075003%3/8
  • IMG_19700930_075131%4/8
  • IMG_19700930_075123%5/8
  • IMG_19700930_074919%6/8
  • IMG_19700930_074906%7/8
  • IMG_19700930_075203%8/8
  1/8
  IMG_19700930_075010
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 723
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Blloku
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Mbulim zone: 136 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne Bllok.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon.
  Ndodhet ne katin e 5 te nje godine me ashensor, ne nje nga zonat me te kerkuara per momentin.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 136.00 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta