Ju jeni vizitori 4615511

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra me qira ne Qender.
 • 20160920_110930
  Full Screen
  • 20160920_110930%1/8
  • 20160920_110908 (1)%2/8
  • 20160920_110858%3/8
  • 20160920_111020%4/8
  • 20160920_110957%5/8
  • 20160920_111006%6/8
  • 20160920_110951%7/8
  • 20160920_110945%8/8
  1/8
  20160920_110930
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 460
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Urani Pano
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ambient per zyra,call center ne nje ndertim te ri me ashenson.Ambienti eshte totalisht open space me dy ballkone, ka gjithashtu dy zyra dhe du tualete. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta