Ju jeni vizitori 4575158

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » RRJET DYQANESH NË YZBERISHT
 • IMG_1801.JPG
  Full Screen
  • IMG_1801.JPG%1/23
  • IMG_1777.JPG%2/23
  • IMG_1778.JPG%3/23
  • IMG_1779.JPG%4/23
  • IMG_1782.JPG%5/23
  • IMG_1784.JPG%6/23
  • IMG_1785.JPG%7/23
  • IMG_1788.JPG%8/23
  • IMG_1790.JPG%9/23
  • IMG_1791.JPG%10/23
  • IMG_1792.JPG%11/23
  • IMG_1794.JPG%12/23
  • IMG_1797.JPG%13/23
  • IMG_1808.JPG%14/23
  • IMG_1836.JPG%15/23
  • IMG_1810.JPG%16/23
  • IMG_1811.JPG%17/23
  • IMG_1813.JPG%18/23
  • IMG_1816.JPG%19/23
  • IMG_1823.JPG%20/23
  • IMG_1828.JPG%21/23
  • IMG_1829.JPG%22/23
  • IMG_1830.JPG%23/23
  1/23
  IMG_1801.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 297
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht
   • per shitje 1 200 €
 • Detajet e prones

  Shiten një rrjet dyqanesh në zonën e Yzberishtit.

  Siperfaqet dhe Çmimet :
  A1 - 56.70 m2 68000 Euro
  A2 - 36.85 m2 44200 Euro
  A8 - 36.65 m2 44000 Euro
  A9 - 35.77 m2 42925 Euro

  Zona është mjaft e populluar edhe të ofron shanse të mira për të zhvilluar një biznes/ risi. Për më tepër informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %