Ju jeni vizitori 4183725

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial me qira ne bllok.
 • 2.JPG
  Full Screen
  • 2.JPG%1/6
  • 3.JPG%2/6
  • 1.JPG%3/6
  • 4.JPG%4/6
  • 6.JPG%5/6
  • 5.JPG%6/6
  1/6
  2.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 639
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 420 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • Per qira  4 100 €
 • Detajet e prones

  Ambient duplex me siperfaqe te konsiderueshme per cdo lloj biznesi.
  Kati i pare i ambientit konsiston ne nje salle te madhe, ku ne pjesen e pasme te tij gjendet nje oborr si dhe nje depo.
  Ne katin e siperm ndahen dy dhoma me tualete si dhe nje hapesire dhe pjesen qendrore.
  Ambienti ka funksionur si kazino dhe si call center por mund te pershtatet per cdo lloj aktiviteti.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 420.00 m²
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone toke 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta