Ju jeni vizitori 4614477

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet vile me qira .
 • SAM_5158.JPG
  Full Screen
  • SAM_5158.JPG%1/13
  • SAM_5152.JPG%2/13
  • SAM_5151.JPG%3/13
  • SAM_5148.JPG%4/13
  • SAM_5156.JPG%5/13
  • SAM_5149.JPG%6/13
  • SAM_5143.JPG%7/13
  • SAM_5146.JPG%8/13
  • SAM_5159.JPG%9/13
  • SAM_5170.JPG%10/13
  • SAM_5173.JPG%11/13
  • SAM_5166.JPG%12/13
  • SAM_5163.JPG%13/13
  1/13
  SAM_5158.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 373
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga ferit xhajko
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet vile me qira e ndodhur ne nje zone mjaft te aksesueshme te tiranes, prane restorant durresit. Vila ndodhet buze rruge kryesore dhe nje nje gjendje mjaft te mire fizike. Ambienti ka nje organizim te tille : ne katin e pare te viles ndodhet nje hyrje 1+1 e cila ka hyrje me vete nga vila, si dhe garazh per makine. Ne katin e dyte ndodhet 1 dhome gjumi ,soshorno e madhe , kuzhine dhe tualeti. Kati i dyte dhe i trete i viles jane ne formen e nje dubleksi. Ne katin e trete ndodhen 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ambienti eshte i mobiluar dhe eshte mjaft komod dhe i rehatshem. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta