Ju jeni vizitori 4697294

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Me qera Vile Individuale Prane TEG
 • 5-qpr
  Full Screen
  • 5-qpr%1/13
  • 1-qpr%2/13
  • 2-qpr%3/13
  • 4-qpr%4/13
  • 3-qpr%5/13
  • 6-qpr%6/13
  • 8-qpr%7/13
  • 9-qpr%8/13
  • 10-qpr%9/13
  • 44-qpr%10/13
  • 28-qpr%11/13
  • 11-qpr%12/13
  • 45-qpr%13/13
  1/13
  5-qpr
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 662
  • Dhomat gjumi: 9 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zone toke: 1.000 m²
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet Vile 3 kateshe plus 1000m2 kopesht .Vile individuale.Ndertuar me standarte te larta.Gjenerator,puse uji (pajisje filtruese per ujin) dhe 4 poste parkimi.
  Ne zone ndodhen disa rezidenca te ambasssadave te ndryshme.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 7
   • Dhoma ndenje 4
   • te gjitha dhomat 9
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta